M. Berkay Nizamoğlu

M. Berkay Nizamoğlu

Av. M. Berkay Nizamoğlu, İstanbul Saint - Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi “Sermaye Piyasası ve Ticaret Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı” kapsamında tamamlamıştır.

Lisans eğitimine devam ettiği süreçte, St.Julians/Malta ve Nice/Fransa kentlerinde İngilizce ve Fransızca yabancı dillerine ilişkin olarak çeşitli sertifika programlarına katılmış ve başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca İngiltere’de “Cambridge Law Studio Legal English” sertifika programına katılarak “Hukuk İngilizcesi”ni geliştirmiş ve katılmış olduğu program neticesinde girmeye hak kazandığı “Test of Legal English Skills” (TOLES) sınavında da yüksek başarı elde etmiştir.


Av. M. Berkay Nizamoğlu, başta “Gayrimenkul Hukuku” ve "Sözleşme Hukuku" olmak üzere birçok farklı hukuk alanında mesleki faaliyetlerde bulunmaktadır. Günümüzde gelişmekte olan “Spor Hukuku” alanına ilişkin olarak, Kadir Has Üniversitesi’nde “Spor Hukuku ve Yönetimi” sertifika programına katılmış ve başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca; başta “ Futbolda Disiplin Süreçleri ve Karar Mekanizmaları ”  ve  “ Futbolda İyi Yönetim: Avrupa Birliği ve İngiltere Modelleri ” olmak üzere birçok farklı konferansa katılmış ve çeşitli sertifikalar almaya hak kazanmıştır.


Av. M. Berkay Nizamoğlu, İstanbul’da birçok farklı saygın avukatlık bürosunda staj eğitimi almış ve İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak serbest mesleki faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Şu anda, 
Nizamoğlu Avukatlık Bürosu bünyesinde, yerel ve uluslararası müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeyi sürdürmektedir.e-posta: berkay@nizamoglu.av.tr


Tüm Hakları Saklıdır 2016 © emrahy

yukarı